SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zestawy bokserskie

( ilość produktów: 16 )

Kompletne zestawy bokserskie dobrane z myślą o różnych potrzebach treningowych

Prezentowane zestawy bokserskie zostały dobrane pod kątem konkretnych zastosowań, wszystkie elementy zestawu zostały dobrane tak aby stworzyć kompletny zestaw zapewniający efektywny trening. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zestawy bokserskie dla dzieci jak i osób dorosłych.

Cena
-
Cel treningu
Waga (worki)
Wysokość (worki)
Średnica (worki)

Zaczynasz swoją przygodę ze sportami walki i potrzebujesz podstawowego sprzętu, który pozwoli Ci efektywnie i bezpiecznie trenować boks? Chcesz trenować nie tylko w klubie, ale też w zaaranżowanej przez siebie siłowni? A może wysyłasz na pierwszy bokserski trening swoje dziecko, które będzie potrzebowało rękawic, owijek i innych akcesoriów na początku swojej drogi z pięściarstwem? W DBX Bushido znajdziesz zestawy bokserskie dla dorosłych i dzieci, dzięki którym w korzystnej cenie wyposażysz się we wszystko to, czego potrzebujesz na pierwszych treningach. Przekonaj się, że dzięki naszemu asortymentowi Twój początek z boksem będzie łatwiejszy, niż może Ci się wydawać.

 

Co zawierają zestawy bokserskie?

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawy treningowe bokserskie, które pozwolą Ci komfortowo odbyć trening w klubie, jak również urządzić sobie miejsce do ćwiczeń także we własnym domu. Zestawy bokserskie do treningu domowego zawierają bowiem worki treningowe, ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi, wraz z mechanizmem obrotowym, dzięki któremu łańcuchy nie będą się skręcać. Ponadto w zestawie bokserskim znajdziesz także:

  • rękawice treningowe;
  • rękawice przyrządowe (dotyczy wybranych zestawów);
  • owijki bokserskie;
  • granulat do wypełnienia worka.

 

Zestawy bokserskie dla dzieci – wszystko, czego Twoja pociecha potrzebuje na pierwszym treningu

Jeśli Twoje dziecko prosi Cię o to, by móc uczestniczyć w treningach sportów walki, nie zastanawiaj się, tylko pozwól mu na to. To świetny trening nie tylko dla ciała, ale też charakteru. Musisz jednak pamiętać, że dzieci muszą czuć się dobrze i bezpiecznie w czasie zajęć. Dlatego nie może im zabraknąć ani jednego elementu, który podnosi bezpieczeństwo, jakość i komfort treningu.Dzięki ofercie DBX Bushido nie musisz zastanawiać się, czego potrzebuje Twoja pociecha na treningu bokserskim. Przygotowaliśmy bowiem zestawy treningowe dla dzieci, które zawierają wszystkie niezbędne akcesoria bokserskie, takie jak:

  • rękawice o wadze 6 Oz;
  • owijki bokserskie;
  • worek o wysokości ok. 60 cm i wadze ok. 6 kg z niezbędnymi elementami montażowymi;
  • piłkę refleksową (dotyczy wybranych zestawów).

 

Dzięki zawartości worka treningowego i piłki refleksowej, zestaw bokserski dla dzieci do treningu domowego pozwoli Ci urządzić małemu fighterowi miniklub pięściarski w jego pokoju, na strychu czy w garażu.

 

Zestawy bokserskie dla dorosłych i dzieci – stawiamy na jakość

Wszystkie gotowe zestawy bokserskie DBX Bushido zawierają akcesoria treningowe, które powstały z myślą o jak najwyższym komforcie i pełnym bezpieczeństwie treningu. Wysoka jakość wykonania z wytrzymałej skóry naturalnej lub syntetycznej, wzmacniane szwy i odpowiednie wyprofilowanie sprawiają, zarówno dorośli jak najmłodsi fighterzy będą trenować przyjemnie, bezpiecznie i efektywnie.

 

Zestawy treningowe – w pakiecie taniej

Początek przygody z jakimkolwiek sportem może być kłopotliwy ze względu na to, że musisz wyposażyć się w niezbędny sprzęt i strój. Zestawy bokserskie do treningu to okazja do tego, aby zapewnić sobie wszystko, czego potrzebujesz, a przy tym wydać mniejsza kwotę niż przy zakupie wszystkich akcesoriów z osobna. Właśnie dlatego gotowe zestawy do boksu cieszą się dużą popularnością szczególnie wśród początkujących zawodników, którzy na początku swojej sportowej drogi chcą wypróbować, jakie rozwiązania okażą się dla nich najlepsze.

 

Zestaw bokserski - Worek + rękawice - co jeszcze?

Aby dobrze skompletować zestaw bokserski oprócz właściwego rozmiaru worka i dobrze dobranych rękawic należy wyposażać się w mocowanie dzięki któremu zamocujemy worek. Warto wyposażyć się również w owijki bokserskie, które oprócz tego że dodatkowo zabezpieczą nasze dłonie to będę również chroniły rękawice przed zapoceniem.

 

Zobacz także: Gruszki bokserskieplatformy bokserskie oraz łapy trenera - packi

pixel