SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Odświeżacze do rękawic bokserskich

( ilość produktów: 5 )

W trakcie treningu poci się cało ciało, również ręce, na których znajdują się np. rękawice bokserskie. Powoduje to zarówno brak komfortu w trakcie ćwiczeń, powstawanie nieprzyjemnego zapachu, jak i ryzyko rozwoju bakterii, które sprzyjają schorzeniom skóry. W naszej ofercie znalazł się odświeżacz do rękawic bokserskich, który zapobiega negatywnym skutkom ich zawilgocenia. Sprawdź, jak działa i dlaczego warto go stosować.

Cena
-

Zadbaj o higienę sprzętu sportowego

Zawilgocenie rękawic bokserskich, obuwia, kasków lub ochraniaczy podczas treningów to nieuniknione. Nadmiar wilgoci w połączeniu ze skórą jest jednak niekorzystny. Trudno o komfort ćwiczeń, gdy sprzęt sportowy się ślizga, źle przylega do poszczególnych części ciała, a do tego nieprzyjemnie pachnie.

 

Wilgoć, pot, złuszczony naskórek i krew, które pojawiają się w trakcie intensywnych treningów, nie tylko podczas uprawiania sportów walki, stanowią doskonałą pożywkę dla bakterii i grzybów. Pozostające przez długi czas w sprzęcie sportowym doprowadzają do utraty trwałości i właściwości stosowanych akcesoriów. Ponadto używanie takiego sprzętu jest nie tylko niehigieniczne, ale i groźne dla zdrowia.

 

Dlaczego warto stosować odświeżacz do rękawic bokserskich?

Wydzieliny ciała i wilgotne środowisko w kontakcie ze skórą, mogą prowadzić do:

 

  • powstawania nieprzyjemnego zapachu,
  • schorzeń skóry ,
  • alergii,
  • infekcji bakteryjnych i grzybiczych.

 

Nasz specjalny odświeżacz do rękawic bokserskich oraz innych elementów służących ochronie ciała podczas treningów, skutecznie i szybko usuwa nagromadzoną wilgoć. Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz niweluje ryzyko rozwoju pleśni i grzybów na sprzęcie sportowym.

 

Dbałość o higienę sprzętu sportowego, ochraniaczy i akcesoriów jest zatem ważna zarówno ze względu na kwestie zdrowotne, komfort podejmowanych treningów, jak i trwałość oraz żywotność użytkowanych sprzętów.

 

Zestaw czyszczący

W naszej ofercie znaleźć można odświeżacz oraz specjalny środek czyszczący. Stosowane razem lub zamiennie działają na zasadzie:

 

  • usuwania nadmiaru nagromadzonej wilgoci w sprzęcie sportowym,
  • usuwania zabrudzeń i drobnoustrojów z tkanin,
  • ograniczania ryzyka ponownego przenikania zabrudzeń w głąb czyszczonych powierzchni.

 

Nasze produkty nadają się do wielokrotnego użytku. Nie wpływają negatywnie na właściwości, trwałość i wygodę stosowania sprzętów sportowych. Są skuteczne w działaniu, antyalergiczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego, nietoksyczne i bezwonne. Nie powodują utraty koloru tkanin stosowanych w sprzęcie sportowym, w tym ochraniaczach.

pixel