Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gumowe noże treningowe

ilość znalezionych towarów: 1

Jednym z zasadniczych celów trenowania sztuk walki, sportów walki lub systemów walki jest zdobycie umiejętności skutecznej obrony. Istotnym elementem treningu jest obrona przed napastnikiem uzbrojonym, m.in. w nóż. W DBX Bushido dostępne są gumowe noże treningowe, które umożliwiają bezpieczne przeprowadzenie ćwiczeń obrony przed napastnikiem uzbrojonym w nóż. Przekonaj się, w jaki sposób atrapa noża z oferty DBX Bushido pomoże Ci skutecznie wyszkolić się w samoobronie.

Gumowe noże treningowe – postaw na bezpieczeństwo

W naszej ofercie dostępne są atrapy noży, wykonane z elastycznej, ale wytrzymałej gumy. W czasie kontaktu z ciałem lub inną powierzchnią guma wygina się, nie stanowiąc żadnego zagrożenia dla osób uczestniczących w treningu systemów walki czy ćwiczeniach z samoobrony. Dotyczy to zarówno osób odgrywających rolę napastnika, jak i broniącego się – nóż treningowy pozwala bez ryzyka zadania obrażeń kłutych lub ciętych imitować zamiar ataku, np. pchnięcia nożem lub wykonania cięcia.

 

Kiedy przyda się atrapa noża?

Gumowy nóż to nieodzowny element szkoleń z samoobrony oraz systemów walki wykorzystywanych przez formacje militarne. Nóż treningowy pozwala wypracowywać techniki obronne osób nieuzbrojonych, atakowanych noże przez napastnika, jak również ćwiczyć techniki obronne z wykorzystaniem noża. Dzięki atrapie można bezpiecznie nauczyć się odbijać broń z ręki napastnika.

Atrapa noża to element wykorzystywany nie tylko w ćwiczeniach, ale też w pokazach demonstrujących skuteczne techniki obrony przed uzbrojonym napastnikiem.

 

Nóż treningowy – kto może z niego skorzystać?

Nóż gumowy to przyrząd, z  którego korzystać mogą wszystkie osoby uczestniczące w szkoleniach samoobrony lub systemów walki. Dotyczy to osób w każdym wieku, w tym dzieci. Sprzęt ten pozostaje bezpieczny dla każdego, w związku z czym uczestnictwo w zajęciach z jego wykorzystaniem nie stanowi zagrożenia dla uczestników, niezależnie od ich wieku.

 

Noże treningowe w ofercie DBX Bushido

W naszej ofercie dostępne są noże spełniające wszystkie warunki bezpieczeństwa szkoleń z samoobrony przed uzbrojonym napastnikiem. Wykonane są z elastycznej gumy, która wygina się przy kontakcie ze skórą. Antypoślizgowy uchwyt gwarantuje pewny chwyt przez osoby imitujące atak, co jeszcze bardziej podnosi bezpieczeństwo i komfort przeprowadzanych zajęć. Ich wymiary i kształt przypominają noże wojskowe, doskonałe odwzorowanie kształtów prawdziwych noży podnosi realistyczność zajęć.

pixel