Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Slip Bag

( ilość produktów: 2 )

Gruszka bokserska slip bag

Jako pięściarz musisz pracować nie tylko nad siłą ciosu, ale również na unikami uderzeń wyprowadzanych w Twoim kierunku przez przeciwnika. Sprzętem, który pomoże Ci w wypracowaniu prawidłowej techniki uników, jest gruszka bokserska slip bag. Wysokiej jakości slip bagi dostępne są w ofercie DBX Bushido. Przekonaj się, że warto wyposażyć nimi swój klub sportowy lub domową siłownię.

Czym jest slip bag?

Slip bag to gruszka bokserska podwieszana o niewielkich rozmiarach (ok. 22 cm wysokości i ok. 14 cm średnicy). Zawieszona na łańcuchu o długości 1 metra stanowi znakomity element pomocy w trenowaniu uników. Slip bag to podstawowy element wyposażenia wielu klub bokserskich na całym świecie. To właśnie ten prosty sprzęt pozwolił wypracować nienaganną technikę uników m.in. takiej legendzie pięściarstwa, jaką jest Mike Tyson.

 

Slip bagi najwyższej jakości od DBX Bushido

W DBX Bushido oferujemy gruszki bokserskie typu slip bag wykonane ze wzmocnionej skóry syntetycznej. Jest to materiał, który gwarantuje długą żywotność slip bagów nawet przy intensywnym użytkowaniu w klubach sportów walki. Duża wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne pozwala trenować na naszych gruszkach zarówno w salach treningowych, jak i na zewnątrz. Ponadto bardzo łatwo jest utrzymać go w czystości.

 

Gruszka bokserska do uników – trenuj zwinne unikanie ciosów

Gruszka bokserska podwieszana typu slip bag to przyrząd, dzięki któremu wypracujesz umiejętności techniczne i zdolności motoryczne, jakie są niezbędne do zyskania przewagi nad przeciwnikiem w ringu. Trening ze slip bagiem pomaga w:

 

  • poprawianiu koordynacji ruchowej;
  • wypracowywaniu prawidłowej techniki uników;
  • zwiększaniu wyczucia dystansu;
  • poprawianiu refleksu;
  • zdobywaniu umiejętności widzenia peryferyjnego.

 

Uzupełnij swój sprzęt treningowy o gruszki bokserskie różnego typu z oferty DBX Bushido (w naszym asortymencie znajdują się też worki bokserskie, manekiny czy gruszka bokserska refleksówka) i ciesz efektywnym i komfortowym treningiem na wytrzymałym i bezpiecznym sprzęcie.

pixel