Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gadżety bokserskie - Breloki

( ilość produktów: 10 )

Sporty walki to Twoja największa pasja? Nie tylko trenujesz z uporem, ale też poza treningiem także żyjesz pięściarstwem lub inną fighterską dyscypliną? W takim razie z pewnością cenisz sobie bokserskie gadżety. W DBX Bushido znajdziesz breloki do kluczy, które będą towarzyszyły Ci na co dzień i dzięki którym subtelnie poinformujesz wszystkich o swojej największej życiowej pasji. Zobacz, jakie breloki do kluczy i inne bokserskie gadżety przygotowaliśmy w ofercie DBX Bushido i spraw sobie lub komuś bliskiemu skromny, ale niezwykle sympatyczny prezent.

Cena
-

Bokserski brelok do kluczy – poznaj gadżety od DBX Bushido

Jeśli naprawdę pasjonuje Cię boks, to zapewne chcesz podkreślać to na każdym kroku. Możesz zrobić to dzięki bokserskim brelokom do kluczy w kształcie rękawic lub worka treningowego. To świetne gadżety, które na każdym kroku będą Ci przypominały o Twojej największej pasji, a jednocześnie okażą się bardzo praktyczne, pozwalając zorganizować komplet kluczy lub łatwo odróżnić od siebie poszczególne klucze, np. do mieszkania, samochodu czy szafki w klubie sportowym.

Dlaczego warto mieć uchwyt do kluczy w kształcie rękawic bokserskich lub worka treningowego?

 

  • Nasze bokserskie breloki do kluczy występują w różnych kolorach – czarnym, czerwonym i niebieskim (podobnie jak dostępny w DBX Bushido sprzęt sportowy) – dzięki czemu możesz z łatwością odróżnić od siebie różne zestawy kluczy.
  • Wykonane są ze skóry syntetycznej, dzięki czemu łatwo jest utrzymać je w czystości i dobrym stanie wizualnym, co jest niezwykle istotne w kontekście tego, że klucze są używane na co dzień, dlatego szybko mogą zbierać zabrudzenia.
  • Zawieszki przymocowane są do 4 stalowych łańcuszków, które gwarantują trwałość.

 

Bokserskie zawieszki na lusterko samochodowe

Swoją pasję do boksu możesz wyrazić też w inny sposób. W DBX Bushido dostępne są zawieszki na lusterko samochodowe w kształcie pary rękawic bokserskich. Podobnie jak breloczki, wykonane są z syntetycznej skóry, która jest wytrzymała i łatwo usunąć z niej zabrudzenia. Optymalna wielkość – 5x9 cm – sprawia, że bokserska zawieszka świetnie zdobi kokpit samochodu, nie ograniczając w żaden sposób widoczności w czasie jazdy.

 

Motywacyjne opaski na nadgarstek – Break Your Limits!

Szukasz dodatkowej motywacji do ciężkiego treningu? Na pewno pomogą Ci w tym silikonowe opaski na nadgarstek od DBX Bushido. Są niezwykle wygodne, a minimalistyczny design pozwala gustownie zestawić je z każdym typem odzieży, przede wszystkim odzieżą sportową. Motywacyjny napis Break Your Limits i logo DBX Bushido będą przez cały dzień przypominać Ci o nadchodzącym treningu.

pixel