Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Program partnerski DBX Team

 

Program partnerski przeznaczony jest dla osób posiadających własną stronę internetową, osób prowadzących popularne profile w mediach społecznościowych oraz trenerów.

Wykorzystaj swoje zasięgi społecznościowe do osiągnięcia  pasywnych dochodów!

 

JAK DZIAŁA PROGRAM PARTNERSKI?

Przystępując do współpracy otrzymasz od nas specjalny link afiliacyjny,  który możesz przekazać swoim znajomym / klientom / fanom.

Z każdego złożonego za pośrednictwem linku zamówienia otrzymasz ustaloną prowizję, którą możesz wypłacić lub zamienić na sprzęt dostępny w naszym sklepie.

 

 

PROGRAM PARTNERSKI DLA WŁAŚCICIELI STRON INTERNETOWYCH 

Po założeniu konta w naszym systemie uzyskasz dostęp do już przygotowanego panelu obsługi programu partnerskiego

 

(kliknij aby powiększyć)

Korzystając z przygotowanych generatorów wygenerujesz swój unikalny kod/banner dzięki któremu wszystkie pozyskane przez Ciebie zamówienia zostaną przypisane na Twoje konto.

Powstały w ten sposób banner będzie prowadzić na stronę naszego sklepu, a jeżeli ktoś wejdzie na naszą stronę po kliknięciu go i w czasie trwania sesji założy sobie konto i złoży zamówienie, lub przynajmniej założy konto, jego zamówienia będą zarabiały na Ciebie.

Przez cały czas z poziomu swojego panelu będziesz miał podgląd ilości przekierowań, klientów i zgromadzonych środków. Wszystko przejrzyste i uczciwie rozliczone.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ ?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS.

 +48 77 540 78 34
 biuro@bushido-sport.pl

 

pixel