Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Koszulki kompresyjne RashGuard z krótkim rękawem

( ilość produktów: 16 )

 RASHGUARDY -  KOSZULKI TRENINGOWE  - MMA- CROSSFIT - SPORTY SIŁOWE

 

Koszulki treningowe wykonane z najlepszych jakościowo materiałów dostępnych na polskim rynku. Wygodny krój  zapewnia komfortowy trening a technologia Sanitized Silver i DRY EXPERT ułatwiają utrzymanie higieny podczas treningu. Koszulki przeznaczone są zwłaszcza zawodnikom MMA, CrossFit i sportów siłowych.

Cena
-
 

Komfortowy strój to jeden z warunków udanego treningu. Dlatego w DBX Bushido dostępne są koszulki treningowe wykonane z najlepszych jakościowo materiałów dostępnych na polskim rynku. Wygodny krój zapewnia komfortowy trening a technologia Sanitized Silver i DRY EXPERT ułatwiają utrzymanie higieny podczas treningu. Koszulki przeznaczone są zwłaszcza zawodnikom MMA, CrossFit i sportów siłowych. Zapoznaj się z ofertą koszulek do ćwiczeń i zapewnij sobie najwyższy komfort w czasie treningu.

 

Koszulka treningowa kompresyjna – jak pomaga w treningu?

Koszulka kompresyjna to funkcjonalne rozwiązanie, które podnosi możliwości w czasie treningu. Kompresja to bowiem nic innego, jak pobudzanie układu krążenia poprzez delikatny ucisk materiału w strategicznych miejscach. Dzięki temu możliwości wydolnościowe organizmu rosną, umożliwiając podniesienie intensywności ćwiczeń.

 

Rashguard męski – co znajdziesz w DBX Bushido?

Nasza oferta obejmuje wysoce funkcjonalne koszulki do ćwiczeń, które są gwarancją komfortu treningu, niezależnie od jego intensywności. Dlaczego warto postawić na rashguardy od DBX Bushido?

 

  • Funkcjonalny materiał – koszulki kompresyjne DBX Bushido wykonane są z wysoce funkcjonalnego materiału DBX MoreDry, który odbiera wilgoć ze skóry i przekazuje ją na zewnątrz. Pomaga to w zachowaniu właściwej ciepłoty ciała w czasie treningu. Ponadto tkanina gwarantuje odpowiednią przepuszczalność powietrza.
  • Trwałość i wytrzymałość  – wysoka wytrzymałość naszych koszulek rushguard jest zapewniona dzięki 4-panelowej konstrukcji.  Dzięki temu koszulki zachowują odporność na rozerwania. Dodatkową trwałość gwarantują szwy wykonane z nici renomowanej firmy Amann.
  • Komfort treningu – koszulki dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu nie ograniczają w żaden sposób swobody ruchów. Płaskie szwy nie powodują otarć skóry.

 

Koszulka rushguard od DBX Bushido to znakomity wybór dla wszystkich sportowców, którzy uprawiają sporty walki lub na co dzień odbywają intensywny trening siłowy.

 

Zobacz także: Rashguard - długi rękawspodenki treningowe oraz T-shirt do ćwiczeń

 

pixel