Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dostawa

 

 

Gwarantujemy Ci pełną kontrolę nad realizacją Twojego zamówienia.

 

W trosce o pełną satysfakcję naszych Klientów wprowadziliśmy Elektroniczny System Obsługi Klienta dzięki któremu będziesz na bieżąco informowany o każdym etapie realizacji Twojego zamówienia. Wszelkie informacje będą wysyłane do Ciebie na podany podczas zamówienia adres e-mail.

W otrzymanych wiadomościach przekażemy Ci wszystkie informacje umożliwiające śledzenie procesu dostarczenia paczki przez firmę przewozową. 

 

W razie pojawienia się jakiegokolwiek problemu podczas realizacji zamówienia lub procesu doręczenia paczki przez firmę kurierską służymy pomocą: 

Nr tel: +48 77 540 78 34 (od pn.- pt. w godzinach 7:00 - 16:00)

e-mail: biuro@bushido-sport.pl.

 

Przesyłki kurierskie wysyłamy różnymi firmami kurierskimi w zależności od gabarytów i wagi paczki

Dokładna informację o firmie przewozowej oraz nr paczki otrzymasz w wiadomości e-mail w dniu wysłania paczki.

Pamiętaj, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracownicy firm kurierskich nie mają obowiązku wnoszenia paczek powyżej 30 kg do mieszkania. Istnieje możliwość wykupienia w firmie kurierskiej opcji rozładunku - jeśli interesuje Cię wykupienie takiej opcji u przewoźnika  prosimy o kontakt.

Pamiętaj aby podczas odbioru paczki sprawdzić jej kompletność, w razie jakichkolwiek braków lub uszkodzeń należy w obecności kuriera spisać protokół braku/uszkodzenia.

Dokument ten jest podstawą do roszczeń reklamacyjnych w firmie przewozowej

 

 

 

 

pixel