SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Usztywniacze nadgarstków

( ilość produktów: 10 )

Opaski uciskowe na nadgarstek - ściągacze i usztywniacze nadgarstków

 

Opaski uciskowe na nadgarstek  skutecznie chronią je przed przeciążeniem i kontuzjami.  W naszej ofercie dostępne są zarówno opaski elastyczne jak i usztywniające. Każdy z modeli umożliwia płynna regulację ucisku umożliwiając dostosowanie go do własnych indywidualnych potrzeb. Ściągacze są zalecane żarowo zawodnikom sportów walki jak i CrossFit i treningu siłowego. 

Cena
-

 

W czasie ćwiczeń siłowych lub treningu sztuk walki nadgarstki są narażone na duże obciążenie, które mogą skutkować kontuzjami. Nadgarstki to również miejsca, które trudno obudować masą mięśniową, dlatego warto zadbać o ich dodatkową ochronę, jaką są usztywniacze nadgarstków. Zobacz, jakie opaski uciskowe na nadgarstki znajdziesz w ofercie DBX Bushido.

 

Usztywniacz nadgarstka – dlaczego jest konieczny?

 W czasie wykonywania uderzeń lub podnoszenia ciężarów na nadgarstki działają duże przeciążenia, które mogą uszkodzić stawy i spowodować przerwę w treningu wywołaną kontuzją. Dlatego zawodnicy różnego rodzaju sztuk walki lub osoby regularnie ćwiczące na siłowniach powinny zapewniać swoim nadgarstkom i dłoniom dodatkową ochronę.

 

Owijki pod rękawice

Pięściarze oraz zawodnicy MMA chronią swoje dłonie, owijając je elastycznymi bandażami, które amortyzują siłę uderzeń, a także wchłaniają pot, gwarantując wyższy komfort i zapobiegając zawilgoceniu rękawic. Ich funkcją jest również usztywnienie nadgarstka.

 

 

W sklepie DBX Bushido masz do wyboru owijki bokserskie wykonane w stu procentach z bawełny lub też z domieszką poliestru, który gwarantuje nieco większą elastyczność. Niezależnie od składu owijki pod rękawice bokserskie:

 

  • doskonale chłoną pot,
  • bardzo dobrze przylegają do dłoni,
  • posiadają rzep zapobiegający odwijaniu,
  • wyposażone są w zaczep na kciuk, które ułatwia zakładanie i dobrze utrzymuje je na dłoni.

 

Opaski uciskowe na nadgarstek występują w różnych kolorach, a specjalistyczne metoda barwienia sprawia, że nie odbarwiają się i nie farbują dłoni.

 

Usztywniacze nadgarstków na rzepy

W naszej ofercie dostępne są również usztywniacze nadgarstków przeznaczone do treningu z obciążeniami. Usztywniają i stabilizują nadgarstki, zapobiegając zwichnięciom lub innym kontuzjom w wyniku działania dużych przeciążeń. Wybrane modele posiadają również dodatkowe opaski, które sprawiają, że chwyt jest pewniejszy. Duży margines regulacji sprawia, że ich rozmiar można dopasować do nadgarstka niezależnie od jego obwodu.

 

Materiał, z którego są wykonane, to mieszanka bawełny i poliestru. Dzięki temu charakteryzują się dużą odpornością na przetarcia oraz nie sprawiają żadnych problemów podczas prania lub czyszczenia. Dodatkowy uchwyt na kciuk gwarantuje, że usztywniacz nadgarstka doskonale utrzymuje się na dłoni.

Zobacz także: Opaski uciskowe na kostkęściągacze na kolana oraz skórki gimnastyczne

 

pixel