SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Arm Blaster DBX Bushido

( ilość produktów: 1 )

Arm Blaster - Przyrząd do treningu bicepsów

Arm Blaster to przyrząd wypromowany w latach 70 -tych przez Arnolda Schwarzeneggera oraz Franco Columbu. Przyrząd zapewnia bardzo dobrą izolację bicepsów znacznie zwiększając efektywność treningu. 

 

Chcesz uniknąć stagnacji w treningu bicepsa i w pełni wykorzystać potencjał wykonywanych przez siebie ćwiczeń mięśnia dwugłowego ramienia? Błędów pozwoli Ci uniknąć Arm Blaster, czyli urządzenie pozwalające wyizolować biceps i zwiększyć efektywność treningu tego mięśnia. Wysokiej jakości sprzęt dostępny jest w ofercie DBX Bushido. Przekonaj się, w jaki sposób pozwoli Ci zbudować siłę i wyrzeźbić biceps.

 

Czym jest Arm Blaster?

Arm Blaster to urządzenie spopularyzowane przez Arnolda Schwarzeneggera i Franco Columbu w latach 70. XX wieku. Jest to przyrząd zakładany na klatkę piersiową w taki sposób, aby wyizolować biceps i zapobiec zaangażowaniu innych mięśni w ćwiczeniach mających na celu rozwój mięśnia dwugłowego ramienia.

 

Izolowanie bicepsa – jakie przynosi efekty?

Dzięki izolowaniu bicepsa inne mięśnie nie angażują się jego ćwiczenia. Dzięki temu zmuszamy biceps do nieco większego wysiłku, podnosząc tym samym efektywność ćwiczeń. Izolowanie bicepsa pomoże w skuteczniejszym zbudowaniu jego siły i rzeźby, co z pewnością docenią m.in. kulturyści.

 

Ćwiczenie bicepsa z Arm Blasterem

Popularne ćwiczenia na biceps bardzo często nie są wykonywane poprawnie, co wynika między innymi z pomagania sobie barkami czy bujania, które sprawiają, że biceps jest wykorzystywany w nieco mniejszym stopniu do wykonania właściwego ruchu. Przez to ćwiczenia nie są zbyt efektywne. Izolowanie bicepsa przy użyciu Arm Blastera rozwiązuje ten problem i pozwala się skupić przede wszystkim na rozwijaniu siły i budowaniu rzeźby właśnie tego mięśnia.

Arm Balster poprawi stabilność torsu i pozwoli uniknąć niedotrenowania bicepsa. Dzięki temu przyrządowi zminimalizujesz zatem ryzyko kontuzji, wynikających m.in. właśnie z niedotrenowania tego mięśnia lub błędów technicznych. Arm Blaster to świetna alternatywa dla ćwiczeń na modlitewniku.

 

Arm Blaster w ofercie DBX Bushido

W DBX Bushido dostępny jest Arm Blaster wykonany z wytrzymałej, odpornej na odkształcenia stali. Jego anatomiczne wyprofilowanie gwarantuje wysoki komfort treningu, a pola amortyzujące chronią przed otarciami i stłuczeniami. Możliwość regulacji rozmiaru to gwarancja tego, że wykonasz wszystkie ćwiczenia w najwyższym komforcie i z zachowaniem bezpieczeństwa.

 

Zobacz także: DBX Strap Pro - AB Sling StrapSteppery i stepy do ćwiczeń oraz rękawice na siłownie - fitness

pixel