Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sprzęt do MMA

( ilość produktów: 62 )

 

Mieszane sztuki walki zyskały w ostatnim czasie ogromną popularność, co owocuje tym, że na treningi przychodzi coraz więcej fighterów, którzy chcą zbudować formę, wylewając z siebie siódme poty, by wreszcie stanąć do walki w oktagonie i zmierzyć się z rywalem. W Bushido-Sport posiadamy sprzęt do MMA, który pozwoli Ci wypracować technikę oraz w pełni bezpiecznie stanąć do walki. 

Marka
Cena
-

 

 

Jaki sprzęt MMA znajdziesz w naszej ofercie?


W naszej ofercie znajdziesz sprzęt do treningu MMA, dzięki któremu opanujesz technikę, wypracujesz siłę i szybkość, a także osiągniesz lepszą wytrzymałość. Dostępny u nas sprzęt MMA możesz umieścić zarówno w profesjonalnym klubie, jak i własnej roboty salce treningowej, którą urządzasz na przykład w garażu. Wszystko dzięki dostępności uchwytów i mocowań do worków i tarcz.

 

Stawiamy na wysoką jakość


Nasz sprzęt do MMA jest wykonany z wyselekcjonowanych materiałów, które gwarantują wysoką jakość długą żywotność i dobrą wytrzymałość. Możesz wybrać pomiędzy akcesoriami wykonanymi ze skóry naturalnej lub specjalistycznych syntetyków, które gwarantują porównywalne właściwości i wytrzymałość.

 

MMA – sprzęt do treningu i walki


Jeśli chcesz wyposażyć swój klub lub salę treningową, by w stu procentach spełniały oczekiwania zawodników MMA, sięgnij po dostępny u nas sprzęt treningowy. Zobacz, co znajdziesz w naszej ofercie.

 

Worki

Przystosowane są specjalnie do treningów MMA. Ich wyprofilowanie, przypominające sylwetkę człowieka, znacznie rozbudowuje funkcjonalność. Tego typu worki MMA umożliwiają bowiem nie tylko ćwiczenie ciosów, kopnięć i uników w stójce, ale również trenowanie walki w parterze.

 

Manekiny

Jest to sprzęt MMA, który umożliwia przeprowadzenie treningu jak najbardziej zbliżonego do walki. Trening MMA z tymi przyrządami umożliwia ćwiczenie chwytów, dźwigni, ciosów i duszenia. Posiadamy różne modele, które przeznaczone do ćwiczenia walki w stójce lub w parterze. Każdy z manekinów wykonany jest z wytrzymałej skóry lub syntetyku, które gwarantują wytrzymałość w czasie intensywnych ćwiczeń.

 

Rękawice

Dostępne u nas modele zapewniają skuteczną ochronę skóry. Usztywnienia w stawach zabezpieczają przed niechcianymi kontuzjami. Posiadamy modele przystosowane do walki, jak również rękawice przyrządowe, przeznaczone do ćwiczeń z przyrządami.

 

Tarcze

Oferujemy proste i wyprofilowane modele, dzięki którym wraz z trenerem będziesz mógł ćwiczyć techniki uderzeń, zarówno rękami, jak i nogami. Wytrzymałe materiały gwarantują odponość na rozerwania, a odpowiednie wypełnienie zapobiega urazom.

 

Ekspandery

Są to akcesoria niezbędne podczas treningu wszystkich rodzajów sztuk walki. Pozwalają wypracować siłę oraz zwiększyć mobilność mięśni.

pixel