SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kamizelki obciążeniowe

( ilość produktów: 14 )

Treningowe kamizelki obciążeniowe

kamizelki treningowe z obciążeniem

Popadłeś w treningową rutynę? Twój postęp zatrzymał się lub efekty przychodzą po zbyt długim czasie? Zastanawiasz się, co zrobić, aby dać swoim mięśniom impuls do zwiększania masy? Wykorzystaj kamizelki obciążeniowe, a Twój trening wreszcie ruszy z miejsca i zacznie przynosić oczekiwane efekty. Kamizelki treningowe z obciążeniem oraz niezbędne akcesoria znajdziesz w ofercie DBX Bushido.

Cena
-

Kamizelki obciążeniowe – zintensyfikuj trening siłowy

Wykorzystując obciążenie na siłowni, np. hantle, sztangę czy różne specjalistyczne maszyny treningowe do ćwiczeń obwodowych, łatwo jest zwiększyć obciążenie do ćwiczeń, ponieważ wystarczy dołożyć kolejne ciężary. Sprawa komplikuje się, kiedy trenujesz na ciężarze własnego ciała. Jeśli Twoje mięśnie przyzwyczaiły się do jego masy, wówczas trudno będzie Ci robić dalsze postępy. Kamizelka na trening jest akcesorium, dzięki któremu zwiększysz własny ciężar, zmuszając tym samym mięśnie do intensywniejszego wysiłku i dając im sygnał do rozwoju. W ten sposób łatwiej będzie Ci wypracować siłę, wytrzymałość i sprawność.

 

Trening z obciążeniem – jakie akcesoria znajdziesz w DBX Bushido?

W naszej ofercie dostępne są kamizelki obciążeniowe, które pozwolą Ci robić sukcesywne postępy w treningu. Dzięki modelom pozwalającym zwiększyć swój ciężar o konkretną wartość, będziesz mógł pokonywać kolejne kroki w budowaniu siły i sprawności. Jakie rodzaje kamizelek znajdziesz w naszej ofercie?Kamizelki umożliwiające zwiększenie ciężaru do 8 kg – dobre na początek treningu z obciążeniem, zawierają 4 wkłady po 2 kg.Kamizelki umożliwiające zwiększenie ciężaru do 10 kg – do dyspozycji masz 4 bloczki o masie 2,5 kg.Kamizelki umożliwiające zwiększenie ciężaru do 18 kg – zawierają 6 bloczków o masie 3 kg, dzięki którym możesz stopniowo zwiększać obciążenie treningu.Kamizelki umożliwiające zwiększenie ciężaru do 30 kg – te kamizelki występują w różnych wariantach, możesz zdecydować się na obciążenie 12 bloczkami o masie 2,5 kg, bądź 30 bloczkami o masie 1 kg.Kamizelki umożliwiające zwiększenie ciężaru do 36 kg – zawierają 12 bloczków po 3 kg.Kamizelki umożliwiające zwiększenie ciężaru do 40 kg – tutaj także masz do wyboru warianty 14 x 2,85 kg bądź 40 x 1 kg.

 

Trenuj komfortowo i bezpiecznie z kamizelkami obciążeniowy od DBX Bushido

Nasze kamizelki treningowe z obciążeniem pozwalają prowadzić bardzo komfortowy i jednocześnie bezpieczny trening. Wszystko dzięki profesjonalnemu wykonaniu, które gwarantuje:możliwość regulacji obciążenia – kamizelki wyposażone są w kieszenie, umożliwiające dowolne wypełniania ich obciążeniem;trwałość – kamizelki obciążeniowe DBX Bushido wykonane z Cordury, czyli wytrzymałego materiału, a wzmacniane szwy dodatkowo zabezpieczając przed rozdarciem;komfort treningu – od wewnątrz kamizelki obszyte są miękką pianką i termoprzepuszczalnym materiałem, ponadto wkłady są miękkie, wypełnione granulatem, dzięki czemu dopasowują się do kształtu ciała.Nie musisz martwić się o dobór rozmiaru. Nasze kamizelki na trening uszyte są w uniwersalnych rozmiarach, które można dopasować do sylwetki.

pixel