Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Haki treningowe do ćwiczeń

( ilość produktów: 2 )

Haki treningowe

Haki treningowe przeznaczone do wspomagania chwytu podczas takich ćwiczen jak martwy ciąg lub podciąganie na drążku.

 

Zwiększ bezpieczeństwo swojego treningu na siłowni dzięki hakom treningowym. Ćwicz efektywnie i nie obawiaj się upuszczenia sztangi z powodu wyślizgnięcia się lub zmęczenia dłoni. Przekonaj się o jakości haków treningowych od DBX Bushido i wybierz akcesoria, które zapewnią Ci bezpieczeństwo w czasie wykonywania najbardziej wymagających ćwiczeń.

 

Czym są haki treningowe?

Haki treningowe to akcesoria pomocne w treningu siłowym. Przyjmują formę haków umocowanych do wewnętrznej strony rękawic. Ich zadaniem jest bezpieczne utrzymywanie sztangi w czasie wykonywania ćwiczeń siłowych, takich jak m.in. martwy ciąg.

 

Haki do treningu siłowego – jak pomagają w ćwiczeniach?

Haki treningowe przede wszystkim zwiększają bezpieczeństwo treningu, zapobiegając upuszczeniu sztangi. Jednak bardzo chętnie sięgają po nie również sportowcy, którzy chcą zwiększyć intensywność swoich treningów z zachowaniem bezpieczeństwa. Dzięki hakom do treningu siłowego możesz zwiększyć obciążenie oraz liczbę wykonywanych powtórzeń bez obaw o to, że z powodu zmęczenia lub przepocenia dłoni sztanga wyślizgnie się, stwarzając niebezpieczeństwo. Dzięki temu lepiej wytrenujesz m.in. grzbietu i pleców, ale też mięśnie ramion i mięśnie brzucha. Haki do treningu siłowego możesz bowiem wykorzystać także w podciąganiu.

Dodatkową zaletą wykorzystania haków treningowych jest ochrona dłoni przed odciskami i parciakami.

 

Profesjonalne haki treningowe – postaw na jakość od DBX Bushido

W DBX Bushido znajdziesz profesjonalnej haki treningowe, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających sportowców. Uchwyty na sztangę wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałej stali, która wytrzymuje duże obciążenia i nie odgina się nawet przy dużych ciężarach. Pokryta jest antypoślizgową podłogą, która dodatkowo podnosi bezpieczeństwo i komfort treningu.

Pod stalowym uchwytem znajduje się skóra gimnastyczna, która zabezpiecza Twoje dłonie przed otarciami. W okolicach nadgarstków haki zostały obszyte miękką pianką, która usztywnia staw i dodatkowo chroni go przed uciskiem haka. Profesjonalne haki treningowe od DBX Bushido wyposażone są w silne poliestrowe taśmy i wytrzymałe rzepy, które doskonale utrzymują akcesoria na dłoniach, nawet w przypadku zastosowania dużego obciążenia.

Haki treningowe sprzedawane są w zestawach dwóch sztuk. Nasze akcesoria objęte są dwuletnią gwarancją.

 

Zobacz także: Rękawiczki na siłownie - fitnessSteppery i stepy do ćwiczeń oraz Maski treningowe wydolnościowe

pixel