Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłki i gruszki

ilość znalezionych towarów: 29

Piłki Refleksowe - Gruszki Treningowe

Posiadamy w swojej ofercie piłki refleksowe pozwalające na doskonalenie celności uderzeń oraz refleksu oraz bokserskie gruszki treningowe. Na życzenie istnieje możliwość zamówienia gruszek treningowych w różnych kolorach oraz wagach.

Marka
Cena
-

Piłki refleksowe – poznaj nasz asortyment

W DBX Bushido dbamy o to, żeby każdy fighter mógł zaplanować i odbyć możliwie jak najbardziej efektywny trening swojej dyscypliny sportów walki. Do tego niezbędny jest właściwy sprzęt, który możesz znaleźć w naszej ofercie. Bardzo pomocnym elementem treningowym są bokserskie piłki refleksowe i szybkościowe. Różne rodzaje tych akcesoriów bokserskich pozwolą rozwijać wszystkie niezbędne zdolności motoryczne i wypracowywać prawidłową technikę poruszania się po ringu, wyprowadzania uderzeń oraz robieniu zwodów i uników.

 

W ofercie DBX Bushido znajdziesz:

 

  • gruszki bokserskie techniczne – pomocne w doskonaleniu technik pięściarskich oraz kopnięć;
  • piłki bokserskie refleksowe – pomagają rozwijać szybkość i dynamikę, poprawiają koordynację ruchową oraz zwiększają wyczucie dystansu;
  • piłki bokserskie szybkościowe – trening z ich wykorzystaniem wzmacnia górne partie ciała oraz pomaga poprawić celność i płynność uderzeń.

 

Piłki bokserskie – poznaj najlepsze rozwiązania od DBX Bushido

Piłki bokserskie dostępne w naszej ofercie to rozwiązania stworzone we współpracy zawodowymi zawodnikami sportów walki. Opracowaliśmy je w taki sposób, aby gwarantowały możliwie najwyższy komfort treningu oraz jego maksymalną efektywność przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Piłki szybkościowe bokserskie oraz piłki refleksowe dostępne w naszej ofercie to sprzęt, który spełni wymagania profesjonalnych klubów sportowych, gwarantując długą żywotność sprzętu nawet przy intensywnym użytkowaniu przez dużą liczbę zawodników.

 

Znajdziesz u nas piłki bokserskie szybkościowe i refleksowe, które wykonane są z wysokiej jakości syntetycznych materiałów, odwzorowujących właściwości skóry naturalnej. Dzięki temu są odporne na rozdarcia i inne uszkodzenia. Niezbędny osprzęt, tj. mocowania i gumy lub łańcuchy również gwarantuje trwałość i dobrze znosi trudy intensywnego użytkowania.

 

Piłki refleksowe skórzane – postaw na jakość i trwałość sprzętu

Szukasz najlepszych rozwiązań, które zagwarantują Ci lata efektywnego treningu. Zapytaj nas o skórzane piłki bokserskie, dzięki którym zapewnisz zawodnikom swojego klubu sportowego jak najlepsze warunki do treningu.

 

Piłki bokserskie i szybkościówki DBX Bushido – trenuj refleks i szybkość uderzeń

Urozmaicony trening z piłkami refleksowymi i szybkościowymi DBX Bushido pozwoli Ci wypracować techniki i zdolności motoryczne, dzięki którym staniesz się kompletnym zawodnikiem swojej dyscypliny sportów walki. Postaw na najlepszej jakości sprzęt i trenuj bezpiecznie, efektywnie i komfortowo.

pixel