Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pachołki i drabinki koordynacyjne

ilość znalezionych towarów: 3

Pachołki i drabinki koordynacyjne

Drabinki koordynacyjne i pachołki treningowe pozwolą Ci wykonać funkcjonalny i skuteczny trening szybkości i dynamiki. Niezbędne akcesoria znajdziesz w ofercie DBX Bushido.

Pachołki treningowe i drabinki koordynacyjne – jak pomagają w treningu?

Pachołki i drabinki wykorzystuje się w treningu w celu rozwijania szybkości, dynamiki i koordynacji. Rozstawienie ich na obszarze treningowym pozwala precyzyjnie ustalić plan zajęć oraz formę konkretnych ćwiczeń. Uzupełniając zajęcia o rezystory prędkości lub gumy oporowe, można rozwijać także siłę i wytrzymałość.

Trening z pachołkami i drabinkami okaże się pomocny w treningu bardzo wielu dyscyplin, w tym gier zespołowych, m.in. piłki nożnej.

 

Pachołki treningowe w DBX Bushido

W DBX Bushido dostępny jest kompaktowy zestaw pachołków treningowych, który bez najmniejszego problemu można spakować do torby sportowej i zabrać ze sobą na trening – odbywający się na Sali bądź w plenerze. Wykonane są z miękkiego, ale wytrzymałego materiału PVC, dzięki czemu pozostają bezpieczne i nie stwarzają zagrożenia dla osób trenujących.

Składane pachołki treningowe na wygodnym uchwycie występują w liczbie 50 sztuk, dzięki czemu z powodzeniem można tworzyć różne układy torów i obszarów przeznaczonych do treningu szybkości i dynamiki. Różnorodność kolorów (czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony i żółty) także ma praktyczny wymiar. Kolory można dostosować do rodzaju powierzchni, tak aby wyraźnie odznaczały się np. od trawy, piasku czy parkietu. Ponadto zróżnicowanie kolorów pozwala ustalić różne zasady treningu, a ograniczeniem jest tutaj wyłącznie pomysłowość osoby prowadzącej zajęcia.

 

Drabinki treningowe koordynacyjne w DBX Bushido

W naszej ofercie dostępna jest długa, sześciometrowa zwijana drabinka treningowa, wyposażona w 12 szczebli. Pozwala wykonywać szeroki zakres ćwiczeń szybkościowych i dynamicznych, pomocnych w wielu dyscyplinach sportowych. Rozstaw między szczeblami w drabince koordynacyjnej wynosi 50 cm, co jest optymalne dla sportowców w każdym wieku. Żółto-czarny kolor drabinki wyraźnie odróżnia się na tle podłoża, podnosząc komfort treningu.

pixel