Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Worki treningowe wiszące

( ilość produktów: 10 )

Hakowy worek treningowy wiszący to sprzęt odpowiedni do ćwiczenia zarówno technik bokserskich, jak i wyprowadzania kopnięć. W związku ze swoją uniwersalnością może być zatem wykorzystywany przez zawodników różnych dyscyplin sztuk walki w klubach sportowych lub prywatnych siłowniach. Oferta DBX Bushido bogata jest w jakościowe i funkcjonalne hakowe worki treningowe wiszące, które występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz worki do warunków fizycznych zawodników. Worki te polecamy osobom trenującym Bosk, Kickboxing, Karate oraz Muay Thai 

Cena
-
Cel treningu
Waga (worki)
Wysokość (worki)
Średnica (worki)

 

Hakowy worek bokserski wiszący

W naszej ofercie znajdziesz worek treningowy wiszący hakowy o wysokości 140 cm i masie około 40 kg. Ten rodzaj worka charakteryzuje się wyprofilowaniem, które ułatwia ćwiczenie wielu technik uderzeń, w tym m.in. ciosów podbródkowych, ciosów łokciem i kopnięć. Worek o tych parametrach przeznaczony jest do treningu zaawansowanych zawodników, którzy oczekują od sprzętu najwyższej funkcjonalności oraz wytrzymałości. Oprócz tego worek zachowuje się stabilnie zarówno podczas treningu siłowego, jak i technicznego.

 

Worek wiszący typu grusza

Ten rodzaj worków bokserskich również umożliwia ćwiczenie technik pięściarskich oraz ciosów stosowanych w MMA lub innych sportach walki. Cechuje się charakterystycznym kształtem gruszki, który gwarantuje wysoką funkcjonalność podczas treningu różnych rodzajów uderzeń i kopnięć. Worek treningowy wiszący w kształcie gruszki w naszej ofercie występuje w różnych rozmiarach, umożliwiających wybranie worka odpowiedniego do swoich warunków fizycznych. Dostępne rozmiary to:

 

  • 82 cm wysokości i 70 cm obwodu przy masie ok. 25 kg;

  • 60 cm x 40 cm przy masie ok. 30 kg;

  • 70 x 40 cm przy masie ok. 30 kg.

Oferujemy także worki wiszące puste, które można wypełniać granulatem we wskazanym zakresie masy.

 

Worki treningowe wiszące DBX Bushido – czym się charakteryzują?

Wiszące worki treningowe w ofercie DBX Bushido to sprzęt, który zda egzamin zarówno w treningu amatorskim, jak i przy intensywnym użytkowaniu w klubie sportowym. Wytrzymałość i funkcjonalność zawdzięczają między innymi temu, że.:

 

  • wykonane z wytrzymałych materiałów syntetycznych o właściwościach bardzo zbliżonych do skóry naturalnej;

  • wyposażone są w wytrzymałe łańcuchy o dużym udźwigu;

  • wszystkie mocowania i uchwyty są dodatkowo wzmacniane, co jeszcze bardziej poprawia wytrzymałość sprzętu;

  • grusza posiadają także dolne mocowanie na elastyczne ekspandery, dzięki którym worki zwiększają swoją funkcjonalność.


Nasze worki treningowe objęte są dwuletnią gwarancją.
 

 

Zobacz także: Worki bokserskierękawice bokserskiepiłki refleksowe bokserskie

pixel