Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gruszki bokserskie

( ilość produktów: 11 )

Gruszka treningowa do boksowania

W ofercie posiadamy zarówno gruszki bokserskie przeznaczone do montażu na platformach bokserskich jak i gruszki przeznaczone do treningu kopnięć które możesz zamontować na łańcuchu lub sznurze trenując celność, uniki, oraz wyczucie dystansu w walce

Marka
Cena
-

 

Po wejściu na pewien poziom zaawansowania w pięściarstwo lub inny sport walki, szybko zdasz sobie sprawę z tego, że gruszka do boksu jest niezbędnym elementem treningu, który walnie przyczynia się do rozwoju techniki, koordynacji, szybkości i celności ciosu. W sklepie DBX Bushido przygotowaliśmy ofertę gruszek treningowych, z której możesz skorzystać niezależnie do swojego zaawansowania w pięściarstwo lub inny sport walki.

 

Gruszka treningowa – dlaczego trzeba włączyć ją do treningu?

O ile klasyczny worek treningowy służy przede wszystkim do nauki techniki wykonywania poszczególnych ciosów, o tyle gruszki bokserskie wprowadzają na jeszcze wyższy stopień zaawansowania, pozwalając na rozwijanie koordynacji na linii oko-ręka, a także ćwiczenie szybkości i płynności wyprowadzanych uderzeń.

 

 

Jak wygląda trening z gruszką?

Gruszka do boksowania mocowana jest na podwieszonej platformie na specjalnym, obrotowym uchwycie (mniej więcej na wysokości głowy ćwiczącego), który umożliwia wyprowadzanie ciosów pod dowolnym kątem i w każdym kierunku. Możliwe jest również sprężyste mocowanie do podłogi, dzięki czemu czemu gruszka szybciej wraca do pozycji wyjściowej, jeszcze mocniej angażując w ćwiczenie.

 

Gruszki bokserskie w DBX Bushido

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tak zwane szybkościówki, jak i gruszki techniczne, o większej masie.

 

Szybkościówki

Gruszki bokserskie do treningu szybkości uderzeń wykonane są z wysokiej jakości, mocnej skóry, która gwarantuje im wytrzymałość i odpornosć na uszkodzenia. Zastosowano w nich szwy z nici rdzeniowych, które również mają wzmocnioną wytrzymałość, co ma kluczowe znaczenie w przypadku częstych i silnych uderzeń. Pod skórą znajduje się bawełniany podkład, który dodatkowo ochrania dętkę przed uszkodzeniem. Jeśli zaszłaby taka konieczność, istnieje możliwość wymiany dętki. Jest to możliwe, dzięki temu, że gruszki nie są zszywane na stałe, ale posiadają wiązane zamykania.

 

Gruszki bokserskie do treningu szybkości ciosu występują w różnych rozmiarach.

 

Gruszki do boksowania techniczne

Ten rodzaj gruszek charakteryzuje się większą masą. Podwiesza się je na linkach lub łańcuchu. Trening z tymi przyrządami umożliwia ćwiczenie refleksu, uników oraz wyczucia dystansu do przeciwnika. Przeznaczone są nie tylko dla pięściarzy, bowiem można trenować na nich również kopnięcia. Oferujemy gruszki techniczne wykonane z wytrzymałego syntetycznego materiału, doskonale imitującego skórę. Wzmocnione szwy zapobiegają rozdarciom i gwarantują dużą wytrzymałosć.

Zobacz także: DBX Hydro Bagworki bokserskie oraz piłki refleksowe

pixel