Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Paraletki - poręcze do ćwiczeń

ilość znalezionych towarów: 3

Poręcze / paraletki treningowe

 

Paraletki i poręcze do ćwiczeń to bardzo proste w konstrukcji przyrządy, które podnoszą możliwości wykonywania różnych ćwiczeń na masie własnego ciała. Poręcz chwytna paraletek i obręczy osadzona jest na dwóch podstawach w określonej odległości od podłoża. Paraletki i poręcze do ćwiczeń dostępne są w zestawach po dwie sztuki.

 

Paraletki do ćwiczeń – jakie korzyści wnoszą do treningu?

Paraletki i poręczne wnoszą do treningu ogromne możliwości, ponieważ zakres ćwiczeń, jakie można wykonywać z ich pomocą jest bardzo szeroki i ograniczony w zasadzie tylko przez Twoją sprawność i możliwości. Zasadniczą zaletą paraletek jest to, że można ustawić je w dowolnym rozstawie, dostosowując je do wymiarów swojego ciała.

 

Ćwiczenia na poręczach i paraletkach angażują bardzo dużo partii mięśni, w tym również głębokie mięśnie posturalne, dzięki czemu można w znaczący sposób poprawić swoją sprawność i zbudować atrakcyjną sylwetkę.

 

Paraletki - dla kogo?

Paraletki są nieodłącznym elementem, który towarzyszy podczas treningu kalisteniki, crossfitu czy parkouru. Ćwiczenia na masie własnego ciała są jednak odpowiednie dla wszystkich, bowiem pomagają rozwinąć siłę i wytrzymałość, a także poprawić koordynację ruchową i zmysł równowagi. Na własnej masie ćwiczyć mogą wszyscy sportowcy, bowiem nie występują tu dodatkowe obciążenia poza ciężarem własnego ciała. Dlatego też jeden zestaw paraletek okaże się tak samo przydatny w przypadku profesjonalisty, jak i dziecka, które dopiero rozpoczyna przygodę ze sportem.

 

Paraletki i poręcze w ofercie DBX Bushido

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór poręczy do ćwiczeń. Dzięki nim możesz zapewnić sobie kompleksowy trening na własnym ciężarze.

 

  • Paraletki niskie – to idealne paraletki do pompek, dlatego mogą z powodzeniem zastąpić podpórki treningowe do pompek. Można na nich wykonywać różnego rodzaju pompki, w tym również pompki tradycyjne czy szwedzkie. Przeznaczone są też do ćwiczenia tzw. L-situ, jak też innych zaawansowanych ćwiczeń kalistenicznych.
  • Paraletki wysokie – niezbędne przy wykonywaniu ogólnorozwojowych ćwiczeń na ciężarze własnego ciała. Można wykonywać na nich również ćwiczenia z dodatkowym oporem w postaci gum, kamizelki obciążeniowej czy pasa dip belt.

 

Oferowane przez nas paraletki i poręcze do ćwiczeń wykonane są z solidnych materiałów. Dlatego gwarantują dużą wytrzymałość i trwałość, a także wysoki komfort treningów.

pixel