Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wałki treningowe

( ilość produktów: 1 )

Wałki treningowe Power Wheel

Wałki treningowe - Power Wheel świetnie nadają się do treningu wzmacniającego ramiona mięśni brzucha, grzbietu i barków. Można je z powodzeniem stosować zarówno w celach gimnastycznych jak i w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

 

W ofercie DBX Bushido dostępne są wałki Power Wheels, które pomogą wzmocnić wiele partii mięśni i przygotować ciało do wykonywania trudniejszych ćwiczeń lub rywalizacji sportowej. Wysokiej jakości wałki treningowe, które pomogą Ci ćwiczyć bezpiecznie i komfortowo, znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Poznaj ich zalety i przekonaj się, że warto włączyć je do swojego treningu.

 

Wałki treningowe – wytrzymałe akcesoria od DBX Bushido

Każdy z dostępnych w naszej ofercie wałków wyposażony jest w ergonomiczne, antypoślizgowe uchwyty, które podnoszą bezpieczeństwo i komfort treningu. Poszczególne modele charakteryzują się innymi cechami i dodatkowymi funkcjami.

 

  • W DBX Bushido znajdziesz m.in. wałki treningowe z dwoma kółkami, które zwiększają stabilność wałka podczas wykonywania ćwiczeń. Model ten sprzedawany jest w komplecie z matą, która również poprawia stabilność wałka, a dodatkowo chroni powierzchnię podłogi przed zarysowaniami.
  • Oferujemy także wałek, na którego feldze znajduje się opona nierysująca powierzchni podłogi. Dodatkową funkcją zapinane na rzep platformy, do których można przypiąć stopy i zwiększyć funkcjonalność treningu poprzez wykonywanie ćwiczeń nóg.

 

Na stronie każdego z produktów znajdziesz ich dokładny opis, a także ogólny instruktaż najpopularniejszych ćwiczeń z wałkami Power Wheels. Oceń swoje potrzeby i możliwości i wybierz wałek treningowy, który możliwie jak najlepiej spełni twoje oczekiwania.

 

Zalety treningu z wałkami Power Wheels

Wałki treningowe Power Wheels znakomicie sprawdzają się w treningu ogólnorozwojowym. Ułatwiają wzmocnienie górnych i dolnych partii ciała, m.in. mięśnie barków, grzbietu i brzucha i nóg. Trening z wałkami Power Wheels skutecznie zwiększa wytrzymałość mięśni, pomaga pracować także nad elastycznością stawów. Ćwicząc z wałkami poprawisz koordynację ruchową i równowagę.

Power Wheels to znakomite uzupełnienie treningu siłowego, wytrzymałościowego czy koordynacyjnego. Wykorzystanie wałków do ćwiczeń pozwoli istotnie wzmocnić całe ciała i poprawić ogólną sprawność.

 

Zastosowanie wałków Power Wheels

Wałki Power Wheels nie są rozwiązaniem wyłącznie dla sportowców, choć oczywiście jak najbardziej warto wykorzystywać je do urozmaicenia różnych treningów o charakterze ogólnorozwojowym czy wzmacniającym. Wałki treningowe bardzo cenią sobie osoby uprawiające gimnastykę, ponieważ pomaga w rozwoju elastyczności stawów. Ponadto akcesoria te sprawdzają się także w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

 

Zobacz teraz: Kółka gimnastyczneDBX Strap Pro - AB Sling Strap oraz skakanki treningowe

pixel