Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Buty i odzież treningowa - bokserska, crossfit, na siłownię

( ilość produktów: 62 )

Odzież treningowa - MMA - CrossFit - Treningi Siłowy

 

W swojej ofercie posiadamy koszulki i szorty treningowe wykonane z myślą o zawodnikach MMA i CrossFit. Wszystkie oferowane  przez nas produkty zostały wykonane najlepszych materiałów dostępnych na polskim rynku a ich krój został zaprojektowany przy współpracy z aktywnymi zawodnikami różnych dyscyplin sportowych w celu zapewnienia wysokiego komfortu użytkowania oraz trwałości wykonania.

 

Marka
Cena
-

Ćwiczenia siłowe i treningi sztuk walki mogą być skuteczne tylko wtedy, kiedy zagwarantujesz sobie wysoki komfort, a ten zapewnić Ci mogą wygodne ubrania treningowe, w których będziesz mógł poruszać się z pełną swobodą i odczuwać komfort termiczny. Zobacz, jaką odzież na siłownię, zajęcia crossfit lub treningi sztuk walki znajdziesz w ofercie DBX Bushido.

 

Ubrania siłownię – koszulki i szorty

Koszulki i szorty treningowe to w zasadzie podstawa każdego treningu, nie tylko siłowego czy sportów walki. W intensywnym treningu nic nie sprawdzi się lepiej niż koszulki i szorty termoaktywne. Ubrania do ćwiczeń wykonane z termoaktywnych materiałów dają gwarancję komfortu termicznego oraz utrzymania suchości ciała w czasie treningu. Materiały te odprowadzają bowiem wilgoć na zewnętrzną stronę tkaniny, dzięki czemu skóra nie ma kontaktu z mokrym materiałem. Gwarantuje to termiczny komfort, chroniąc organizm zarówno przed przegrzaniem, jak i wyziębieniem.

 

Nasza odzież crossfit, na siłownię oraz odzież do sportów walki charakteryzuje się też dużą wytrzymałością. Uszyta została z materiałów odpornych na rozerwania, a także zastosowano w niej wytrzymałe szwy. Dzięki temu spodenki treningowe nie rozrywają się podczas wysokich kopnięć czy przysiadów. Gwarantujemy również, że nasza odzież MMA w żaden sposób nie krępuje ruchów – właśnie w tym celu została zaprojektowana we współpracy z aktywnymi zawodnikami mieszanych sztuk walki.

 

Buty na siłownię i do sportów walki

Wygodne obuwie to kolejny element, bez którego trening sztuk walki, crossfitu czy ćwiczenia siłowe nie mogą być w pełni efektywne. Oferujemy modele buty treningowe DBX Bushido ARS-2051 (przeznaczone do stójkowych technik walki) oraz ARS-2051A (gwarantujące komfort walki w parterze), które charakteryzują się:

 

  • konstrukcją chroniąca przed kontuzjami stawu skokowego,
  • wysoką jakością wykonania,
  • podeszwą gwarantującą dobrą przyczepność i zwrotność podczas pracy nóg,
  • optymalną wentylacją, gwarantującą wysoki komfort.

 

Buty Crossfit DBX Bushido zostały zaprojektowane w taki sposób, aby komfort treningu szedł w parze z bezpieczeństwem i minimalnym ryzykiem kontuzji.

 

Kimona i pasy

W niezbędną odzież zaopatrujemy również adeptów wschodnich sztuk walki. W naszej ofercie dostępne są wytrzymałe, gwarantujące wysoki komfort treningu kimona do karate. Odpowiednia wentylacja podnosi też komfort termiczny i zapobiega nadmiernemu przepoceniu się w czasie treningu. Dostępne u nas kimona są zatwierdzone przez World Karate Federation. Oferujemy też pasy karate przeznaczone w różnych kolorach świadczących o stopniu wtajemniczenia.

pixel