Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Maty do ćwiczeń - Joga, Fitness, na siłownię

( ilość produktów: 1 )

MATY DO JOGI, FITNESSU, NA SIŁOWNIĘ

 

Mata do ćwiczeń to podstawowy asortyment niezbędny do wykonywania zróżnicowanych ćwiczeń gimnastycznych lub aerobowych, które pozwolą Ci utrzymać dobrą formę, spalić tkankę tłuszczową i zachować sprawność fizyczną. Maty do ćwiczeń znajdują szerokie zastosowanie zarówno w profesjonalnych klubach fitness, jak również w domach wielu osób, które ćwiczą na własną rękę z pomocą sportowych aplikacji na smartfony lub fitnessowych youtuberów. Zapoznaj się z naszą ofertą mat do ćwiczeń i wybierz taką, która najlepiej sprawdzi się przy Twoim trybie ćwiczeń. 

 

Maty do ćwiczeń w ofercie DBX Bushido

Nasza oferta mat do fitnessu przeznaczona jest dla wszystkich osób, które dbają o swoją kondycję fizyczną, niezależnie od tego, czy w programie ich ćwiczeń dominują elementy kalisteniki, czy potrzebna jest im cienka i lekka mata do jogi. Mata do fitnessu to najlepszy wybór nie tylko do klubu czy na siłownię, ale przede wszystkim do domu, gdzie nie mieszczą się materace gimnastyczne do ćwiczeń.

Mata do fitnessu

Maty do ćwiczeń siłowych, wzmacniających mięśnie oraz poprawiających i mobilność i wytrzymałość, są nieco grubsze niż maty do jogi, ponieważ ich rolą jest przede wszystkim zapewnienie dobrej amortyzacji i wygody, np. podczas wykonywania ćwiczeń mięśni brzucha. Oprócz komfortu ćwiczeń istotną kwestią jest oczywiście także podniesienie bezpieczeństwa. Dlatego każda mata fitness dostępna w sklepie DBX Bushido wykonana jest z materiału Pro NBR, czyli mieszanki pianki i kauczuku, która zapewnia:  

  • odpowiedni poziom amortyzacji podczas wykonywania intensywnych ćwiczeń siłowych;
  • brak odkształceń, dzięki czemu mata zachowuje kształt i właściwości, gwarantując długą żywotność przy intensywnym użytkowaniu;
  • antypoślizgowość, dzięki której mata nie przesuwa się po podłodze pod wpływem siły, jaką wywierasz na nią podczas ćwiczeń.

 

Maty do jogi

Oprócz mat gimnastycznych o grubości 15 milimetrów w sklepie DBX Bushido dostępne są bowiem cienkie i lekkie maty do jogi o grubości wynoszącej 10 milimetrów – podnoszą komfort wykonywanych ćwiczeń, gwarantują antypoślizgowość i skutecznie izolują od podłoża. Ta ostatnia cecha jest bardzo ważna w przypadku mat do jogi, ponieważ wiele osób praktykujących tę wschodnią sztukę doskonalenia umysłu i ciała decyduje się na ćwiczenia w plenerze.

Maty do akupresury

W naszej ofercie dostępne są również maty do akupresury, które zawierają kolce, za pomocą których rozluźnisz mięśnie, a także pobudzisz krążenie krwi. Korzystanie z tego typu mat pomoże w regeneracji mięśni, a także rozładowania napięcia stresowego.

 

Wyposaż swój klub fitness lub wybierz matę do domu

Opisane maty doskonale zdadzą egzamin zarówno w klubach fitness, jak i w domu. Jeżeli szukasz czegoś szczególnie uniwersalnego, co możesz wykorzystać w bardzo szerokim zakresie ćwiczeń, a także jako podkładkę pod ciężkie przyrządy do fitnessu, przyda Ci się dostępna w naszej ofercie mata piankowa puzzle – idealna i niezwykle uniwersalna mata na siłownię i do klubu sportów walki.

 

Zobacz także: Piłki gimnastyczne - fitness oraz zestawy do masażu

 

pixel