SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gumy mobility

( ilość produktów: 2 )

Zestawy, w skład których wchodzą gumy mobility, pozwolą Ci wykonać rozmaite ćwiczenia, w tym ogólnorozwojowe, ale i polecane na etapie trenowania sztuk walki. Sprawdź, jakie zestawy gum znajdziesz w ofercie sklepu DBX Bushido i dobierz te, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Zestaw gum treningowych – dlaczego warto na niego postawić?

Gumy oporowe wykorzystywane są w wielu rodzajach treningów. Stawiając na zestaw, w skład którego wchodzą różnego rodzaju gumy mobility, możesz liczyć na urozmaicony trening. Dla osób początkujących to świetny sposób na polubienie się z siłownią czy domowymi ćwiczeniami, ponieważ łatwiej zmotywować się do dalszych treningów, gdy nie są one nużące.

Jeśli zaś trening to Twoja codzienność, robisz to dla przyjemności, własnego zdrowia, ale i po to, by osiągać kolejne cele sportowe, dzięki wykorzystaniu gum oporowych poprawisz swoją mobilność i zadbasz o stawy. To akcesorium sportowe przyda Ci się zatem niezależnie od tego, jakiego rodzaju treningi podejmujesz.

Zestaw gum mobility – czym jest mobilność

Wybierając zestaw gum mobility możesz ćwiczyć nad mobilnością swojego ciała. Dbasz w ten sposób o zwiększenie zakresu ruchomości stawów. Większa mobilność to z jednej strony możliwość wykonywania efektywniejszych treningów poprzez pogłębianie ruchów, z drugiej zaś uzyskanie pełnego zakresu ruchu znacznie łatwiej i bez pojawiania się dolegliwości bólowych.

Pracując nad mobilnością wraz z gumami mobility, zwiększasz efektywność i eksplozywność ruchu. Ponadto ograniczasz ryzyko wystąpienia kontuzji, a Twoje ciało szybciej się regeneruje po zakończeniu przede wszystkim intensywnych i ciężkich treningów.

Dla kogo przeznaczone są gumy mobility?

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju gumy treningowe mobility. Zestaw tego typu przeznaczony jest m.in. dla:

  • osób trenujących sztuki walki,
  • kulturystów,
  • crossfitowców,
  • biegaczy krótkodystansowych,
  • pływaków.

Efektywny trening z odpowiednio dobranymi gumami treningowymi

Wybierając nasze gumy treningowe możesz urozmaicić każdy trening i wykonać różnego rodzaju ćwiczenia, gumy oporowe dopasowując pod względem oferowanego poziomu oporu. Najmniejszy uzyskasz stosując żółtą gumę mobility, największy zaś wybierając czarną gumę – w zależności od oferowanego zestawu. Możesz liczyć na uatrakcyjnienie i urozmaicenie etapu rozgrzewki, a także wykonywanie ćwiczeń aktywacyjnych, rehabilitacyjnych czy stabilizujących.

Nasze gumy mobility są odporne na rozerwania, trwałe i zachowują swoją elastyczność niezależnie od częstotliwości oraz rodzaju podejmowanych treningów. 

pixel