SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Odzież treningowa

( ilość produktów: 6 )

Damska odzież treningowa to kategoria przeznaczona dla pań, które cenią sobie nie tylko efektywny trening, ale i wygodę podczas noszenia ubioru w trakcie ćwiczeń. W DBX Bushido znaleźć można różnego rodzaju elementy odzieży, które oferują także ciekawą estetykę, aby każdy trening był jeszcze większą przyjemnością.

Cena
-

Odzież treningowa damska – czym się charakteryzuje?

W naszym sklepie czeka Cię tournée po elementach ubioru, które nadają się do zastosowania w trakcie wszelkiego rodzaju treningów, niezależnie od ich intensywności czy częstotliwości podejmowania.

Odzież treningowa damska, którą oferujemy, cechuje się:

  • zastosowaniem bardzo dobrej jakości termoaktywnego materiału kompresyjnego,
  • materiałem szybkoschnącym,
  • zminimalizowanym pochłanianiem zapachów m.in. z potu, co pozwala utrzymać higienę,
  • elementami, które utrzymują odzież na miejscu podczas ćwiczeń, np. specjalną gumą w pasie, abyś nie mierzyła się ze zsuwającymi się legginsami,
  • kobiecymi krojami, które podkreślają sylwetkę,
  • uniwersalnością zastosowania,
  • wzorami, które nie ulegają niszczeniu,
  • elastycznością i optymalnym przyleganiem do ciała.

Odzież treningowa dla kobiet – wszystko, czego potrzebujesz

Nasza odzież treningowa dla kobiet została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby zapewniać wygodny i bezpieczny trening. Poza tym możesz liczyć na kompresyjny krój, który na etapie podejmowania sportów kontaktowych wpłynie na ograniczenie ryzyka wystąpienia kontuzji.

Zastosowane systemy termoregulacji zapewniają skuteczne odprowadzanie wilgoci i potu, dzięki czemu podczas najbardziej intensywnych treningów Twoje ciało pozostaje suche, mięśnie zaś są rozgrzane.

Damskie ubrania treningowe, które znajdziesz w sklepie DBX Bushido, są elastyczne, dopasowują się do ciała, dobrze przylegają i nie zsuwają się. Dzięki zastosowaniu płaskich szwów nie będziesz się zmagała z otarciami skóry.

Odzież treningową łatwo utrzymasz w czystości. Nie musisz jej prasować, a wyjęta z pralki nie zaskoczy Cię skurczonym materiałem czy zniszczonym nadrukiem. Oferujemy Ci kobiece ubrania treningowe, które będą wsparciem podczas treningów ogólnorozwojowych, rozpoczętej przygody ze sztukami walki czy też intensywnych ćwiczeń innego typu.

Wszystkie produkty z tej kategorii zostały wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów i dostępne są w szerokiej palecie rozmiarów, abyś mogła wybrać elementy ubioru, które pozwolą Ci odczuwać pełen komfort, bez krępowania ruchów, podczas podejmowanych aktywności fizycznych. 

pixel