SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ochraniacze na zęby

( ilość produktów: 24 )

Ochraniacze na zęby dla kobiet

Ochraniacz na zęby jest najważniejszym elementem wyposażenie każdej osoby, które trenuje sporty walki. Poznaj asortyment ochraniaczy na zęby damskich, dzięki którym każda fighterka może zapewnić sobie wysoki poziom bezpieczeństwa na treningu oraz w czasie sparingów. Postaw na jakościowe rozwiązania z oferty sklepu DBX Bushido.

Marka
Cena
-

Ochraniacze na zęby dla kobiet – dlaczego ich potrzebujesz?

Sporty walki to najbardziej kontaktowe ze sportów, a ciosy wyprowadzane w okolice szczęki mogą wyrządzić poważne kontuzje. Pierwszą, jaka przychodzi na myśl, jest oczywiście wybicie zębów. W wyniku ciosu i niefortunnego ułożenia szczęki, może dojść do przegryzienia języka. Niestety będzie wiązało się to z bardzo przykrymi konsekwencjami, m.in. problemem z mową lub jedzeniem. Właśnie dlatego w czasie treningu ze sparingpartnerem oraz oficjalnego starcia w ringu koniecznie musisz nosić ochraniacze na zęby.

 

Ochraniacze na zęby dla kobiet w DBX Bushido

W naszej ofercie dostępne są zarówno autorskie rozwiązania DBX Bushido, jak również ochraniacze na zęby firmy Opro, stosowane przez zawodniczki UFC. Każdy z wariantów jest gwarancją skutecznej amortyzacji siły uderzenia, a tym samym ochrony zębów przed złamaniami i wybiciami. Równie istotna jest ochrona języka przed bolesnym i silnie problematycznym przegryzieniem.

 

Żel czy silikon?

W naszej ofercie dostępne są ochraniacze na zęby damskie żelowe oraz silikonowe. Obydwa rodzaje gwarantują równie wysoki stopień ochrony i amortyzacji siły uderzenia. Czym się różnią i na który warto się zdecydować?

 

  • Ochraniacze na zęby dla kobiet żelowe – jest to rozwiązanie, które gwarantuje bardzo łatwe formowanie i idealne dopasowanie do szczęki zawodniczki sportów walki. Szczęka bokserska damska żelowa DBX Bushido została wykonana w technologii HydraGEL™. Dzięki niej ochraniacz na zęby jest niemalże płynny, co sprawia, że idealnie odwzorowuje kształt uzębienia.
  • Ochraniacze na zęby bokserskie silikonowe – stopień ich ochrony jest taki sam jak w przypadku ochraniaczy żelowych, jednakże nie formują się tak dobrze jak ich żelowe odpowiedniki. Nie znaczy to jednak, że są rozwiązaniem gorszym. Właściwie dobrane ochraniacze na zęby damskie gwarantują bardzo wysoki komfort w czasie treningu.

 

Ochraniacze na zęby dla kobiet – sprawdź ochraniacze żeberkowe

W naszej ofercie dostępne są też ochraniacze na zęby dla kobiet o żeberkowej konstrukcji. Zawierają wewnętrzne żelowe kanaliki, które ułatwiają ścisłe dopasowanie oraz dodatkowo zwiększają amortyzację. Ich anatomiczny kształt nie utrudnia w żaden sposób oddychania ani mówienia.

 

Zobacz także: Torby treningowe, Rękawice bokserskie damskie, Worki bokserskie

pixel