Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pasy odchudzajace - gorsety

( ilość produktów: 1 )

Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha? A może zależy Ci na tymczasowym wymodelowaniu sylwetki? Akcesoria, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony efekt, to dostępne w DBX Bushido gorsety odchudzające. Przekonaj się o jakości dostępnych w naszej ofercie pasów odchudzających i wykorzystaj je w celu zgubienia zbędnych kilogramów.

Pasy odchudzające w ofercie DBX Bushido

W DBX Bushido dostępne są pasy odchudzające do ćwiczeń, wykonane z wysokiej jakości neoprenu z domieszką flaneli i gumy. Taka mieszanka materiałów gwarantuje optymalną elastyczność z jednoczesnym zachowaniem odporności na ścieranie i zrywanie.

Pasy są komfortowe, nie uwierają, nie powodują otarć i bardzo dobrze utrzymują się na ciele. Pas zapinany na wytrzymałe rzepy pozwala dostosować jego obwód do wymiarów brzucha. Ich niewielka waga nie przeszkadza w treningu, a idealnie dopasowanie do ciała pozwala z pełną swobodą wykonywać niezbędne w czasie ćwiczeń ruchy.

 

Pasy neoprenowe – pozbądź się tkanki tłuszczowej z okolic brzucha

Pasy neoprenowe do ćwiczeń to akcesoria, które możesz wykorzystać w celu zwiększenia intensywności treningu redukującego ilość tkanki tłuszczowej. Wykorzystanie gorsetu odchudzającego w czasie ćwiczeń pomoże Ci pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Dzieje się tak ze względu na konieczność intensywniejszego chłodzenia organizmu w tych okolicach.

 

Gorsety odchudzające – wymodeluj sylwetkę

Gorsety odchudzające to znakomity sposób na wymodelowanie sylwetki w sytuacjach innych niż trening. Możesz wykorzystać je m.in. w sytuacji, kiedy Twoje ubrania są na Ciebie zbyt ciasne, ale nie chcesz kupować nowych ze względu np. na to w dany sposób, np. elegancki, ubierasz się wyłącznie na specjalne okazje, które nie wypadają zbyt często. Nasze gorsety idealnie przylegają do ciała, dlatego swobodnie można nosić je także pod ubraniem.

pixel