Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pachołki koordynacyjne

( ilość produktów: 1 )

Pachołki treningowe

Pachołki treningowe koordynacyjne, nazywane również talerzykami lub grzybkami treningowymi, to akcesoria wykorzystywane w treningu wielu dyscyplin w celu poprawy szybkości, koordynacji i dynamiki. Praktyczny zestaw pachołków treningowych dostępny jest w DBX Bushido. Sprawdź i przekonaj się, dlaczego warto wykorzystać je do ćwiczeń.

Jak talerzyki treningowe pomagają w treningu?

Dzięki talerzykom treningowym koordynacyjnym można łatwo i szybko wyznaczyć obszary zajęć, ustalając tym samym np. formę treningu czy kolejność wykonywanych ćwiczeń. Pachołki treningowe wykorzystuje się przede wszystkim do treningu szybkości, dynamiki i koordynacji. Uzupełniając zajęcia o rezystory prędkości czy gumy oporowe, można skutecznie wypracowywać także siłę i wytrzymałość.

 

W treningu jakich dyscyplin wykorzystać grzybki treningowe?

Grzybki treningowe koordynacyjne to bardzo uniwersalne akcesoria. Wykorzystuje się w treningu szerokiego zakresu rożnych dyscyplin sportowych, w których liczą się szybkość, refleks, koordynacja czy dynamika. Stąd świetnie sprawdzają się w treningu m.in. sportów walki, lekkoatletyki czy gier zespołowych, np. piłki nożnej.

 

Pachołki treningowe koordynacyjne od DBX Bushido

Oferujemy zestaw 50 pachołków treningowych ułożonych na ergonomicznym stojaku z uchwytem. Cały zestaw jest kompaktowy i łatwy w transporcie oraz przechowywaniu. Grzybki treningowe wykonane się z miękkiego, ale wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału PVC. Gwarantuje to bezpieczeństwo treningu oraz możliwość trenowania na zewnątrz w każdych warunkach.

Pachołki występują w pięciu kolorach – niebieskim, czerwonym, zielonym, żółtym i pomarańczowym. Dzięki temu łatwo wybrać talerzyki w tym kolorze, który będzie odznaczał się od podłoża, m.in. trawy, piasku czy koloru parkietu lub wykładziny w hali sportowej. Ponadto różne kolory to także możliwość ustalenia formy czy kolejności wykonywania ćwiczeń.

pixel