Wybierz sklep

SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Boxing Bar

( ilość produktów: 1 )

DBX Boxing Bar to przyrząd używany do treningu bokserskiego. Jego główną zaletą jest możliwość jednoczesność trenowania ciosów, uników i refleksu. W swojej ofercie posiadamy zarówno wersję mocowaną na ścianę jak i wersję wolnostojącą wyposażoną w bazę obciążającą do wypełnienia wodą lub piachem. Obie wersje Boxing Bara umożliwiają regulację wysokości w celu dostosowania go do wzrostu trenującego.

W treningu bokserskim liczy się praca nad wytrzymałością, siłą, kondycją, a także dynamiką. Nic zatem dziwnego, że bokserzy stawiają na urozmaicony trening oraz korzystanie z rozmaitych narządów do ćwiczeń. Jedną z ciekawszych propozycji jest DBX Boxing Bar. Sprawdź, do czego wykorzystasz ten przyrząd!

DBX Boxing Bar – co to za przyrząd?

DBX Boxing Bar jest to przyrząd stworzony z myślą o treningach bokserskich. Pozwala na jednoczesną pracę nad refleksem, ciosami i unikami. Angażuje wiele partii mięśniowych, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i doświadczeni bokserzy mogą zadbać o kondycję, lepszą wytrzymałość oraz poprawę umiejętności wyprowadzania czy unikania ciosów.

Do czego służy DBX Boxing Bar?

Przyrząd, jakim jest DBX Boxing Bar, służy do trenowania ciosów, refleksu i uników. Jego konstrukcja pozwala na zamocowanie zarówno na ścianie, jak i przymocowanie do innego rodzaju stabilnej powierzchni. Efektywny trening gwarantuje ramię, które obraca się w promieniu 360 stopni, z zachowaniem płynności.

Do jakich ćwiczeń można użyć DBX Boxing Bar?

Przyrząd ten wpłynie na lepszą efektywność treningów związanych z pracą nad prawidłowym i celnym wyprowadzaniem ciosów. Wykorzystasz go również do treningu bloków oraz nauki uników. Jesteś w stanie polepszyć dynamikę, co ma wpływ na refleks, który jest niezbędny w trakcie walk.

DBX Boxing Bar – dwie wersje

Sprzęt DBX Boxing Bar znajdziesz w dwóch wersjach:

  • przyrząd do mocowania na ścianie – oferuje solidną i stabilną konstrukcję, trwałość oraz wytrzymałość, dzięki czemu posłuży Ci podczas wielu, nawet najbardziej intensywnych treningów. Możesz liczyć na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, pełen komfort oraz efektywność, na której Ci zależy;
  • przyrząd wolnostojący, który posiada bazę obciążającą. Możesz ją wypełnić wodą bądź piaskiem. Jest to mocno rozbudowana wersja gruszki bokserskiej, która dodatkowo posiada ruchome ramię przeznaczone do ćwiczeń uników, ciosów i bloków. Znajdziesz tu również specjalną strefę, na której wyćwiczysz kopnięcia typu low kick oraz wyprowadzanie ciosów na tors.

Dlaczego warto wybrać sprzęt z naszej oferty?

Stawiamy na przyrządy treningowe, które umożliwiają efektywną pracę i trening bokserski zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym zawodnikom. Proponowane wersje DBX Boxing Bar wyróżniają się wysoką jakością wykonania, specjalnie dobranym materiałami, które wpływają na trwałość i wytrzymałość przyrządów. Ponadto możesz liczyć na konstrukcje bezproblemowe w mocowaniu, stabilne i gwarantujące bezpieczny oraz komfortowy trening. 

pixel