SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Piłka BOSU - platforma do balansowania

( ilość produktów: 1 )

Piłki treningowe Bosu

Piłki treningowe Bosu przeznaczone do poprawy koordynacji ruchowej oraz ćwiczeń siłowo – wytrzymałościowych

 

Wypracowanie równowagi i koordynacji ruchowej oraz wzmacnianie mięśni całego ciała to istotne elementy praktycznie każdej dyscypliny sportu. W osiągnięciu oczekiwanych rezultatów mogą pomóc stworzone z tą myślą akcesoria – są nimi platformy do balansowania, piłki BOSU. Sprzęt te znajdziesz w ofercie DBX Bushido. Przekonaj się o jego jakości i wyposażasz się w platformy balansowe i piłki BOSU, które pomogą Ci zbudować właściwą formę.

 

Czym są platformy do balansowania / piłki treningowe BOSU?

Piłki treningowe BOSU to akcesoria przypominające przecięte piłki gimnastyczne, do których przymocowana jest platforma do balansowania. Wybrane modele mogą zawierać także przymocowane na linkach uchwyty, które ułatwiają balans początkującym, a także urozmaicają możliwości wykonywania różnych ćwiczeń.

 

Piłki treningowe BOSU i platformy balansowe – dlaczego są ważne w treningu?

W czasie tradycyjnego treningu dość trudno jest wzmocnić mięśnie głębokie, które odpowiadają za utrzymywanie prawidłowej postawy, jak również istotnie wpływają m.in. szybkość i dynamikę. Dlatego piłki balansowe to akcesoria pomocne zarówno w ogólnorozwojowym treningu osób, które chcą zadbać o sprawność fizyczną, wrócić do formy po kontuzji lub skorygować wady postawy, jak również w specjalistycznym treningu wyczynowych sportowców.

 

Platformy do balansowania – dla kogo?

Piłki BOSU to sprzęt sportowy, który warto zawsze mieć na swoim wyposażeniu – mowa tu nie tylko o salach gimnastycznych czy klubach fitness, ale też zestawie akcesoriów sportowych, wykorzystywanych w treningu domowym. Tym bardziej, że jest to sprzęt bardzo pomocny m.in. w utrzymaniu prawidłowej postawy przez osoby prowadzące siedzący tryb życia.

Platformy do balansowania powinny oczywiście znaleźć się w gabinetach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. Wszystko przez szerokie zastosowanie tego sprzętu w korygowaniu wad postawy i ćwiczenia mających na celu powrót do formy po urazach. Kluby sportowe także bardzo często mają na swoim wyposażeniu piłki BOSU, które wykorzystywane są w treningu specjalistycznym swoich zawodników.

 

Platformy do balansowania w ofercie DBX Bushido

Piłki BOSU dostępne są również w naszej ofercie. W przypadku platform do balansowania także zadbaliśmy o to, żeby nasze akcesoria gwarantowały efektywność, komfort i bezpieczeństwo treningu. Oferujemy piłki BOSU o wymiarach umożliwiających wykonywanie szerokiego zakresu różnych ćwiczeń. Antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje wysoki komfort oraz podnosi bezpieczeństwo treningu.  Na stronach produktów znajdziesz grafiki oraz filmy demonstrujące możliwości treningowe, jakie dają platformy balansowe.

 

Zobacz także: Kółka gimnastyczne,  wyciągi do ćwiczeń oraz maski treningowe

pixel