SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pas obciążeniowy - Dip Belt - zwiększ obciążenie

2014-11-13
Pas obciążeniowy - Dip Belt - zwiększ obciążenie

pas obciążeniowy - Dip BeltPas obciążeniowy (Dip Belt) dodaje nam dodatkowe obciążenie, dzięki czemu wszystkie ćwiczenia, które wykonujemy, są znacznie bardziej efektywne.

 

Dlaczego warto kupić pas obciążeniowy- DIP Belt


Pas obciążeniowy stosuje się podczas ćwiczeń, w których tradycyjnie wykorzystuje się ciężar swojego ciała np. podciąganie na drążku lub pompki szwedzkie.

Na łańcuchu, który jest zamocowany do pasa wiesza się obciążniki , co umożliwia szybką i wygodną  regulację jego cieżaru.
 

 

Budowa pasa obciążeniowego


Najważniejszym elementem pasa treningowego jest mocna konstrukcja, najlepiej zapinana na klamrę. Zastosowanie klamry zabezpiecza pas przed zsunięciem się zarówno podczas wykonywania ćwiczeń jak i podczas zmiany obciążenia.


Podczas kupna Dip Belt'a zwróć uwagę na to, z jakiego materiału jest on wykonany - stanowczo odradzamy wszelkiego rodzaju odmiany skóry syntetycznej która ma tendencje do pękania i nie zapewnia odpowiedniej trwałości .

 

W swoich pasach obciążeniowych Bushido zastosowaliśmy ten sam materiał który jest stosowany do produkcji naszych worków treningowych czyli opatentowany wielowarstwowy plawil. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości.


Miejscem, które jest najbardziej narażone na uszkodzenia, jest mocowanie łańcucha do pasa.  W tym miejscu najlepiej sprawdzają się trójkątne uchwyty, które rozkładają siłę ciążenia równomiernie na całą powierzchnię  taśmy.

 

pas obciążeniowy - Dip Belt

 

 

 

 

Liczy się wygoda!

 

Odpowiedni kształt pasa gwarantuje, że nawet trening z dużym obciążeniem nie będzie dla nas problemem. Zwróćmy uwagę na to, czy tkanina w środku pasa jest miękka w dotyku, gdyż ma ona bezpośrednią styczność z naszym ciałem a zbyt sztywne tworzywa mogą powodować obtarcia i dyskomfort podczas treningu.

 

 

pas obciążeniowy - Dip Belt - ćwiczenia

 

Pas z regulacją wagi

 

Alternatywą dla tradycyjnych ">pasów typu Dip Belt, które wymagają dodatkowego obciążenia są pasy z obciązeniem własnym.

W naszej ofercie możesz znaleźć właśnie taki pas obciążony 10 obciążnikami umożliwiającymi płynna regulację wagi w zakresie 1-10 kg.

pas z obciążeniem

 

Zobacz naszą ofertę pasów obciążeniowych>> 

 

 

 

 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2014

Polecane

pixel