SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dołącz do nas

#DBXBUSHIDO @DBXBUSHIDO

Facebook Instagram TikTok YouTube

 

Trenujesz w naszym sprzęcie? Zainspiruj innych!  

Zrób zdjęcie podczas swojego treningu i oznacz nasz profil @dbxbushido.

Nie tylko udostępnimy twój materiał na swoich mediach społecznościowych zwiększając zasięgu Twojego wpisu ale jeśli wyrazisz na to zgodę to opublikujemy je na naszej stronie zapewniając dziesiątki tysięcy wyświetleń promujących Twój profil.

Jak to działa?

Gdy oznaczysz  nasz @dbxbushido publikując swój post otrzymujemy powiadomienie i udostępnimy Twoją treści na naszym profilu.

Dodatkowo jeśli zdjęcie / film będzie atrakcyjny zapytamy w komentarzu pod nim o zgodę na jego opublikowanie na naszej stronie internetowej bushido-spor.pl.

Zgodę możesz wyrazić odpisując na nasz komentarz treścią:

@dbxbushido #TakDBX.

Mając Twoją zgodę udostępnimy zdjęcie na naszej stronie w galerii użytkowników oraz przy produkcji który pokazałeś na swoim zdjęciu lub filmie.

Co zyskujesz?

Zwiększymy zasięgi twoich wpisów oraz popularność twojego profilu, dodatkowo w zamian za udostępnienie zdjęć możesz otrzymać od nas rabaty na zakupy (napisz w tym celu na kontakt@bushido-sport.pl).

Nie prowadzisz swoich profilów?

Wyślij nam swoje zdjęcie na adres kontakt@bushido-sport.pl, opublikujemy je u siebie a Ty otrzymasz w podziekowaniu 15% kod rabatowy na kolejne zakupy :)

Te osoby już inspirują:

pixel